Кремль сіятиме в Україні кривавий хаос, аби під виглядом "миротворців" почати другий етап війни, - Аркадій Бабченко


Російське керівництво робитиме ставку на "внутрішній хаос" в Україні з кров’ю та людськими втратами, аби пояснити Заходу свої подальші дії та отримати привід для введення на нашу територію власних "миротворчих" військ

Про це відомий журналіст та публіцист Аркадій Бабченко заявив в ефірі програми "Студія Захід" з Антоном Борковським на телеканалі Еспресо.TV. Об этом сообщает ukr-svoboda.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Буде розгойдування ситуації, буде внутрішній хаос. Буде внутрішня війна всіх проти всіх. І на цьому тлі Росія максимально впливатиме і підтягуватиме країну до нового Майдану. Їй потрібен новий Майдан, їй потрібна нова революція", — пояснив він.

За його словами, Росія "безумовно" зацікавлена ​​саме в такому сценарії, "тому що ніякого мирного Майдану вже не буде".

"Вже не та країна. Країна вже п’ятий рік воює. Вона вже звикла до крові. Країна, яка воює на зовнішніх рубежах, набагато легше починає воювати всередині себе. Тому ніякого мирного третього Майдану не буде. Буде одразу кривава каша і міні — громадянська війна", — зазначив публіцист.

Далі Путін, як вважає Бабченко, звернеться до Заходу зі заяву такого змісту:

"Дивіться, друзі мої, ну, я ж Вас попереджав. Ну, недодержава. Ну, країна "404". Ну, вони не можуть побудувати державу і щоразу це закінчує революцією. Ви просто відійдіть убік, прикрийте оченятка, а я з цим розберуся. Навіщо Вам мільйони біженців? Навіщо Вам посилати туди своїх миротворців? Я введу своїх "миротворців" і все буде "тихо-мирно".

"І, я думаю, Захід погодиться і на цьому тлі Росія введе своїх "миротворців", а де-факто окупаційні війська", — не виключає журналіст.

Такий варіант Бабченко назвав для Кремля "найоптимальнішим".

"Вони саме його і розробляють", — підсумував він.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/08/11/kreml_siyatyme_v_ukrayini_khaos_aby_pid_vyglyadom_quotmyrotvorcivquot_pochaty_drugyy_etap_viyny_arkadiy_babchenko”

Оставить комментарий

Новые сверху Старые сверху

ТОП 24

Вход