Коридор із поліції та група підтримки з сином на чолі: Порошенко прибув на допит у ДБР


Колишній президент України Петро Порошенко прийшов на допит у Державне бюро розслідувань.

Про це повідомляє Громадське.

У ДБР Порошенка планують допитати як свідка у справі щодо можливого ухиляння від сплати податків при купівлі телеканалу «Прямий».

Біля відомства на нього чекали його прихильники, серед яких і його син Михайло. Підтримати Порошенка прийшли його соратники, кандидати від «Європейської солідарності» Вікторія Сюмар, Артур Герасимов та Микола Величкович.

Юрист Андрій Портнов зазначив: «Порошенко поставив під будівлю Державного бюро розслідувань свого сина. Викрикувати гасла про Портнова і ФСБ. Виступає з небажанням, але вже дорослий, треба себе змушувати».
Також поблизу будівлі ДБР проходить мітинг з вимогою засудити Порошенка за привласнення санаторію в Козині.

Після появи експрезидента між його прихильниками та противниками на ґанку ДБР відбулася словесна конфронтація. Представники обох таборів намагалися перекричати опонентів.

«Ви бачите тут хлопців із наколками зі свастиками, це, мабуть, ті ж, хто кидався на машину минулого разу. Тобто, готуються, провокації. І чим більше тут буде депутатів і журналістів, тим їхня вірогідність менша», – сказала Громадському Вікторія Сюмар.
Одним з лідерів противників є Віталій Черняховський, головний координатор громадянської кампанії «Форум порятунку Києва».

«Ми вимагаємо одного: передати у ДБР матеріали провадження, яке було закрите у 2015 році, і у стислі терміни допитати Порошенка, Володимира Грибанова й Артюшенка», – сказав Черняховський.

Раніше повідомлялось, що Державне бюро розслідувань повторно викликало Порошенка на допит у якості свідка на 25 липня.

Порошенка викликали до ДБР як свідка у кримінальному провадженні щодо можливого ухилення від сплати податків, відмивання злочинних доходів під час купівлі-продажу заводу «Кузня на Рибальському» (№ 62019000000000713).

Наразі ДБР розслідує 11 справ проти Порошенка.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/korydor-iz-politsiyi-ta-hrupa-pidtrymky-z-synom-na-choli-poroshenko-pryb/” Об этом сообщает vilnonews.in.ua со ссылкой на СМИ.

Оставить комментарий

Новые сверху Старые сверху

ТОП 24

Вход